Mourinho ho nepochválil. Futbalista Tottenhamu vbehol na tribúnu a chcel si vybavovať účty s fanúšikom

Mourinho ho nepochválil. Futbalista Tottenhamu vbehol na tribúnu a chcel si vybavovať účty s fanúšikom

Nielen osemfinálovej porážku 1: 2 po penaltách proti Norwichi a vyradenie z FA Cupu musel na stredajšej pozápasovej tlačovej konferencii vysvetľovať tréner futbalistov Tottenhamu José Mourinho. Po záverečnom hvizde totiž na tribúnach londýnskeho svätostánku Spurs došlo k vyhrotenej situácii. Nespokojného a urážajúceho fanúšika Kohútov sa tam totiž priamo v hľadisku rozhodol usmerňovať defenzívny stredopoliar Tottenhamu Eric Dier.

Futbalista Tottenhamu Dier chcel na tribúne napadnúť fanúšika.

Podľa serveru Daily Mail sa dvadsaťšesťročný futbalista vybral do hľadiska brániť svojho mladšieho brata. Prípadom sa už zaoberá britská polícia aj futbalová asociácia. K čomu presne došlo?

Dier po prehratom penaltovom rozstrele osemfinálového zápasu s Norwichom mieril do útrob štadióna. Keď v miestach pre rodiny zbadal svojho mladšieho brata, ktorý sa hádal s jedným z fanúšikov. Ten mal Diera údajne verbálne urážať.

Defenzívny stredopoliar Spurs preto preskočil mantinel u ihrisko, vyšplhal o niekoľko radov vyššie a na tribúnach doslova naháňal utekajúceho diváka. Diera zastavil až zhluk ostatných návštevníkov zápasu.

Mourinhovi sa správanie jeho zverenca nepáčilo, ale zastal sa ho. “Ten muž Erica urážal. Priamo pred zrakmi jeho rodiny. Bol pri tom jeho mladší brat, takže Eric urobil niečo, čo nemal. Bolo to neprofesionálne, zároveň by to ale asi urobil každý z nás, “povedal portugalský tréner.” Som na jeho strane a chápem ho, “dodal.