V Karvinej hlási vypredané. Fandové Baníku budou před stadionom

V Karvinej hlási vypredané. Fandové Baníku budou před stadionom

Fandy mimo stadion už ostravští fotbalisté zaskí priaznivci sú sklamaní, pretože dostali len toľko lístkov, koľko stanovujú pravidlá prideľovania miest hosťujúcim jednotkám – zhruba päť percent z celkovej kapacity štadióna, teda 237.

Pritom v minulej sezóne Karvinští fanúšikom Baníka vyčlenili celou tribunu za brankou u hasičské zbrojnice, což bylo 856 míst.

„Z důvodu vysokého zájmu našich obchodních partnerů o vstupenky na toto utkání nemohl klub uspokojit zájem hostujícího Baníku Ostrava o 856 vstupenek, což představovalo všechny sektory tribuny E stojí vo vyhlásení predstaviteľov MFK Karviná. ,“ stojí v prohlášení představitelů MFK Karviná.

“V najvyššej súťaži sa klub pohybuje už tretí sezónu a každoročne narastá počet držiteľov permanentiek, ktorí vyhľadávajú zaujímavé miesta na štadióne, a teda niekoľko stoviek z nich držia permanentky práve v sektoroch E2 až E4.

„V nejvyšší soutěži se klub pohybuje již třetí sezonu a každoročně narůstá počet držitelů permanentek, kteří vyhledávají zajímavá místa na stadionu, a tudíž několik stovek z nich drží permanentky právě v sektorech E2 až E4.

obmedzený predaj lístkov baníkovcům šéfovia klubu zdôvodňujú aj spoluprácou s novými obchodnými partnermi, ktorí majú zmluvne dohodnutej vstupenky na vybrané stretnutia.

Napriek tomu sa do Karvinej chystajú stovky priaznivcov Baníka, pričom do vyčleneného sektora na štadióne chcú

Omezený prodej lístků baníkovcům šéfové klubu zdůvodňují i spoluprací s novými obchodními partnery, kteří mají smluvně sjednané vstupenky na vybraná utkání.

Přesto se do Karviné chystají stovky příznivců Baníku, přičemž do vyčleněného sektoru na stadionu chtějí poslať len ženy a deti.poslat jen ženy a děti. Sami plánujú fandiť pred štadiónom, kam zvažovali na svoje náklady postaviť veľkoplošnú obrazovku. To jim Karvinští nedovolili.

„My víme, že naši fanoušci tam budou, ať už na stadionu, nebo za ním, a my se budeme snažit pro ně prostě vyhrát,“ řekl ostravský brankář Jan Laštůvka.

“Je možné, že v sektore pre hostí budú tentoraz len ženy a deti,” usmial sa ostravský stopér Patrizio Stronati.

„Je možné, že v sektoru pro hosty budou tentokrát jen ženy a děti,“ usmál se ostravský stoper Patrizio Stronati.”,null,null,0],”My ako hráči s tým nič neurobíme, ale ak naši fanúšikovia budú za tribúnou, ako som počul, tak aj to bude niečo neuveriteľného. „My jako hráči s tím nic neuděláme, ale jestli naši fanoušci budou za tribunou, jak jsem slyšel, tak i to bude něco neuvěřitelného. Určite je začujeme a bude nás to motivovať ešte viac. ”

Fandy mimo štadióna už ostravskí futbalisti zažili, keď kvôli výtržníkom museli v druhej lige odohrať domáci duel s Českými Budějovicami bez divákov.Určitě je uslyšíme a bude nás to motivovat ještě více.“

Zili, když kvůli výtržníkům museli ve druhé lize odehrát domácí duel s Českými Budějovicemi bez diváků. A aj vtedy sa povzbudzovania priaznivcov nieslo z parkoviska až na ihrisko.

“Atmosféra bude fantastická. Doma budeme my i Baník, protože obě města jsou kousek od sebe,“ prohlásil karvinský útočník Tomáš Wágner, který je přesvědčený, že spousta příznivců Baníku se i přes omezený počet vstupenek dostane mezi karvinské diváky.

Ostatně Baník má v Karvinej veľké množstvo priaznivcov, čo potvrdzujú i zástupcovia karvinského klubu vo vyhlásení: “Hoci je kapacita štadióna zaplnená takzvane miestnymi, sme si istí, že fanúšikov hosťujúceho tímu zahliadneme a hlavne budeme počuť zo všetkých kútov nášho štadióna.v Karviné velké množství příznivců, což potvrzují i zástupci karvinského klubu v prohlášení: „Přestože je kapacita stadionu zaplněná takzvaně místními, jsme si jisti, že fanoušky hostujícího týmu zahlédneme a hlavně uslyšíme ze všech koutů našeho stadionu. Fanúšikovia Baníka sú v hojnom počte medzi Karviňáky a ich podpora a fandenie sú naozaj skvelá vec. ”

Tomáš Wágner dodal:” Bude to zápas so všetkým a my sa na neho tešíme. “