Porážka s Betisom? Hanba! soptil po kolapse Realu Zidane

Porážka s Betisom? Hanba! soptil po kolapse Realu Zidane

Podľa trénera Zinédinea Zidanea zohrali futbalisti Realu Madrid v nedeľňajšom dueli 27. kola španielskej ligy na ihrisku Betisu Sevilla najhoršie zápase v sezóne. “Biely balet” nenadviazal na predchádzajúcu výhru 2: 0 nad Barcelonou a po prehre 1: 2 s Betisom stráca na vedúce katalánsky tím dva body. Podľa záložníka Casemira by prehra mohla pripraviť Real o titul.

“Odohrali sme najhorší zápas v sezóne. Ako v obrane, tak v útoku. Dostatočne sme sa nepohybovali, takže sme súperovi nespôsobili žiadne ťažkosti. Najviac ma štve, čo sme robili s loptou,” citoval Zidanea denník Marca.

“Hrali sme zle od začiatku do konca. Je to hanba, vôbec sme nehrali dobre. Nemám pre to žiadne vysvetlenie. Som tréner, a keď sa nedarí, alebo keď nerobíme to, čo sme si povedali, nesiem za to zodpovednosť,” uviedol štyridsaťsedemročný Francúz.
Futbalisti Realu Madrid nečakane prehrali

“Los Blancos” nedokázali v La Lige vyhrať tretíkrát z posledných štyroch kolies. “Porážka by nás mohla stáť titul. Teraz musíme ísť zápas od zápasu. Aby sme ligu vyhrali, nesmieme si dovoliť hrať tak ako proti Betisu. Nepredviedol sme dobrý výkon, Betis bol lepší. Musíme sa vrátiť na úroveň, na ktorej sme hrali proti Barcelone, “vyhlásil dvadsaťosemročný brazílsky záložník Casemiro.